• Aktualizacja 23-05-2014
  Witajcie Artaniowicze! Oto kolejny changelog naszego portalu. Lista zmian: Dodano funkcje zmiany nazwy użytkownika raz na pół roku, Poprawiono Moduł zmiany avatara i hasła, Poprawiono wygląd emaili wysyłanych do użytkowników, Do... Czytaj dalej »
 • Pierwszy konkurs na Artani!
  Witajcie Artaniowicze!  Pewnie część z was zauważyła, że pojawiła nam się nowa kategoria prac, mianowicie Konkursy, Kategoria ta to nic innego jak miejsce do zgłaszania prac konkursowych. Drzewko rozbite jest na Lata oraz miesiące, dzięki temu ła... Czytaj dalej »
 • Moja amatorska manga
  WItam, chciałam zaprezentować moją amatorską mangę pt. "Fumetsu".   "Fumetsu" jest to mój komiks internetowy, który publikuję od ponad roku na moim blogu. Jest to historia wymyślona przeze mnie, początkowe chaptery ... Czytaj dalej »
 • #1 - Proste obramowanie
  W tym tutorialu dowiecie się jak stworzyć najprostsze obramowanie grafik w stylu RPG korzystając z podstawowych funkcji photoshopa:) Finał: Więc zaczynamy Krok 1 Utwórzmy nowy projekt o wymiarach 1280x768. W środku projektu zaznaczm... Czytaj dalej »
 • Witajcie, Oto wyniki konkursu, który odbył się w maju. Mowa o konkursie Maskotka Artani. Prace były naprawdę dobre, trudno było wyróżnić najlepsze ale po jakimś czasie doszliśmy do wspólnego werdyktu. 1 Miejsce: Użyt... Czytaj dalej »