Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca webdesignera - jak to wygląda/wyglądało u was?

web webdesign www

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat
Joffrey
  • Joffrey
  • Użytkownicy
  • Obserwuj
  • 6 postów
  • 2 Obserwujących

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć jak u was tych, którzy zajmują się webdesignem (layouty, bannery..) radzą sobie z zarabianiem i jak to było u was na początku? Gdy zaczynaliście to bez żadnego portfolio próbowaliście jakichś zleceń czy może tworzyliście przykładowe projekty i udostępnialiście je za darmo? Czy próbowaliście też jakiejś sprzedaży na portalach/forach zagranicznych/polskich?

Napisany 21.07.2015 - 23:47

Zielsko
  • Zielsko
  • Administratorzy
  • Obserwuj
  • 146 postów
  • 98 Obserwujących

U mnie trafił się jeden klient, serwer na którym grałem. Zrobiłem dla nich stronę www, a później to już samo poszło z polecenia.
Praktycznie nigdy nie szukałem

Napisany 22.07.2015 - 06:08

Joolka
  • Joolka
  • Użytkownicy
  • Obserwuj
  • 2 postów
  • 0 Obserwujących

Na początku robisz znajomym, a później znajomym znajomych. Jeżeli jest się dobrym to już dalej się rozkręci :)

Napisany 23.07.2015 - 12:52

Joffrey
  • Joffrey
  • Użytkownicy
  • Obserwuj
  • 6 postów
  • 2 Obserwujących

Na początku robisz znajomym, a później znajomym znajomych. Jeżeli jest się dobrym to już dalej się rozkręci :)

Czegoś takiego chce uniknąć bo zwykle działa coś takiego jak "kolega to zrobi taniej/prawie za darmo"

Napisany 23.07.2015 - 17:31

SeetroX
  • SeetroX
  • Artani Team
  • Obserwuj
  • 62 postów
  • 25 Obserwujących

Kolegom nie rób, bo później wyjdziesz na tego " Ej przemek co Ty od kumpla hajjss chcesz ", nie ważne że spędziłeś nad tym kilka dni. Lepiej szukać czegoś na necie, w końcu ktoś Cię zauważy jak jesteś dobry.

Napisany 06.08.2015 - 13:52

Artloop
  • Artloop
  • Użytkownicy
  • Obserwuj
  • 4 postów
  • 0 Obserwujących

Znacie może jakiś kurs CSS i html? Ktoś kto zajmuje się webdesignem to powinien co nieco ogarniać, a ja to jestem totalny "matoł" w tym zakresie :(

Napisany 04.03.2016 - 11:12

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników