Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosów

Poradniki - Jak rysować mangę

tutorial poradnik jakrysowaćmangę anime manga rysowanie nauki rysunku

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat
Mangu
  • Mangu
  • Użytkownicy
  • Obserwuj
  • 8 postów
  • 8 Obserwujących
Poradniki - Jak rysować mangę

104kw03.jpg

Kochani na youtubie prowadzę od półtora roku poradniki rysunku mangowego, zajęcia te kieruję do osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z owym stylem rysunku.
Lekcje te według mojego uznania są proste i każda przeciętna osoba umiejąca posługiwać się ołówkiem jest w stanie narysować coś podobnego do rysunku przedstawianego w każdym filmie.

Dlaczego zabrałam się za takie poradniki?

Mogłabym powiedzieć, że przez całe życie interesuję się tym tematem i staram się na bieżąco coś dodawać do tego stylu, ponieważ ciągle powstają nowe i jeszcze lepsze metody ułatwiające rysowanie mangowe. Ale nie określiłabym tego w ten sposób, rysunkiem mangowym zajmuję się od 14lat i nie nazywam siebie 'mangaką' ani kimś pokrewnym. Po prostu chcę, aby to czego się nauczyłam przez tyle lat nie przepadło i ludzie mogli korzystać z tegoż dobrodziejstwa. Na internetach jest pełno poradników - i o tym jest bardzo dobrze mi wiadome - dokładnie wiem jak ciężko jest przebić się przez tak wielki tłum, jednak mi nie chodzi o rozgłos tylko o chęć pozyskiwania przez Was nowej wiedzy. Wielu z nas zna język angielski i poradniki w tym języku są o wiele przyjaźniejsze i bardziej przygotowane, jednak są osoby które nie zrozumieją najmniejszego słowa w tym języku, więc moje tutoriale są prowadzone w Naszym ojczystym języku :> Może i moje filmy nie są tak doskonałe, nie mam kamer full HD, mój język nie jest jakiś wykwintny - ale chcę w jakiś sposób przekazać to co potrafię : ) I mam nadzieję, że jako tako mi to wychodzi.

Od kilku miesięcy poprawiłam jakość obrazu i dźwięku w poradnikach, więc wrzucę tutaj dwa przykładowe filmy które są o tym samym jednak objęte w inne słowa, zapraszam do nauki Anatomii Kobiety :>
Odcinek 11
Odcinek 51

Gdzie możecie mnie złapać:
www.facebook.com/Cocolinkaa
www.youtube.com/user/cocolinkaa
www.plus.google.com/u/0/+CocoArt
www.twitter.com/_COCOart
www.cocolinkaa.tumblr.com
www.instagram.com/cocolinka
www.ask.fm/COCOartist
www.cocolinkaa.deviantart.com
www.pixiv.net/member.php?id=15447093
www.picarto.tv/COCOart

Napisany 27.10.2015 - 10:25

Artloop
  • Artloop
  • Użytkownicy
  • Obserwuj
  • 4 postów
  • 0 Obserwujących

Dobrze wiedzieć, że jest taki kanał. Szukałem kilka razy, ale nie znalazłem do tej pory.

Napisany 06.11.2015 - 23:46

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: tutorial, poradnik, jakrysowaćmangę, anime, manga, rysowanie, nauki rysunku

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników