Skocz do zawartości

Zdjęcie

><(((*> cześć <*)))><

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat
wimperga
  • wimperga
  • Użytkownicy
  • Obserwuj
  • 2 postów
  • 3 Obserwujących

Cześć!

Jestem smutnym uczniem drugiej klasy liceum plastycznego, który to po za rysunkiem czy malarstwem uwielbia czytać książki, jeść, grać w gry i oglądać filmy. Na prawdę nie wiem co mogłabym o sobie napisać, mam stracha, że wyjdę na jakiegoś nudziarza, wszyscy będą się śmiać i takie tam ;_;

W internecie istnieje jako tako pod wieloma nazwami - tutaj jako *wimperga* (przyszło mi chwycić za słownik terminologiczny sztuk pięknych). Ogólnie to mam strasznego pecha jeśli chodzi o ustalanie pseudonimów, raz założyłam deviantarta a następnie chciałam zaistnieć na tumblru pod tą samą nazwą i niestety okazało się że.. no ten no.. nazwa była zajęta a blog, który ją posiadał, był pełen... WIELU SUPER CIEKAWYCH GIFÓW NIEODPOWIEDNICH DLA NIEKTÓRYCH ODBIORCÓW ;_____;

Jeśli chodzi o prace, które będę tutaj zamieszczać, będą to najprawdopodobniej jakieś szybkie szkice z racji tego że mieszkam dość daleko od mojej szkoły - wstaje około 5 a wracam po 19 - nie mam czasu ani chęci na robienie czegoś łał i super większego a jak już to jest to praca do szkoły (smętna martwa natura, projekty na projekty, rzeczy techniczne, które mało kogo poruszają).

Często zapominam o przecinkach albo stawiam je tam gdzie nie powinny się one znaleźć.

Mam nadzieję, że będzie tu miło i poznam super ludzi.

Lubie pić herbatę, leżeć w łóżku i używać słowa "super" ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

Mam 18 lat.

Napisany 26.02.2016 - 18:35

wisnia
  • wisnia
  • Artani Team
  • Obserwuj
  • 3 postów
  • 41 Obserwujących

Cześć, widzę już część dodanych prac :)

Napisany 27.02.2016 - 13:31

0 użytkowników czyta ten temat