Skocz do zawartości

Zdjęcie

Adobe Photoshop CC czy warto kupić?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat
Zielsko
  • Zielsko
  • Administratorzy
  • Obserwuj
  • 146 postów
  • 98 Obserwujących

Witajcie, chciałbym poruszyć temat Adobe Photoshop CC, co myślicie o abonamentowym rozwiązaniu? Czy warto? czy lepiej kupić Adobe Photoshop CS6?

Ja ze swojej strony powiem, że osobiście używam wersji CC, jest to o tyle dobre, że nie trzeba z góry płacić kilku tysięcy za program, a można poprostu spróbować na wersji abonamentowej. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Napisany 23.11.2014 - 13:32

SeetroX
  • SeetroX
  • Artani Team
  • Obserwuj
  • 62 postów
  • 25 Obserwujących

Ja tam nigdy nie lubię płacić abonamentu, czy to za tel czy za program. Z CC o tyle jest fajnie, że za darmo masz chyba prosite na behance, no ale Ty i tak masz swoje portfolio więc różnicy Ci to nie robi :D. Nie próbowałeś wziąć jakiegoś dofinansowania na soft ?

Napisany 23.11.2014 - 15:33

FeistyGraphic
  • FeistyGraphic
  • Artani Team
  • Obserwuj
  • 37 postów
  • 32 Obserwujących

Zielsko, a czy ty jakiś czas temu nie wykupiłeś właśnie CC? :P
Ja osobiście działam na cs6, cc mam tylko w pracy i w szkole i.... nie jestem zadowolona. Mam wrażenie, że CC został jakoś niedopracowany. Potrafi sie sam z siebie wyłączyć, nie pokazując żadnego błędu, czy też podczas działania na 3d dzieją się dziwne anomalie, jak np psucie grafiki (tylko w oknach PS'a).
Wątpię, by była to wina komputerów ponieważ takie przypadki zdarzają się na dwóch różnych, jak i dwóch różnych systemach operacyjnych.

Napisany 23.11.2014 - 19:22

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników