Skocz do zawartości

Zdjęcie

ZLECENIA

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat
SeetroX
  • SeetroX
  • Artani Team
  • Obserwuj
  • 62 postów
  • 25 Obserwujących

Tak jak w temacie, gdzie szukacie zleceń na grafikę ? Wiadomo jakieś gruby na fb, behance, deviant etc. no ale może ktoś zna jakieś forumki, strony, cokolwiek, gdzie można podłapać jakąś robotę ? ( nie chodzi mi o jakąś oferię )

Napisany 22.01.2015 - 07:34

FantasyNest
  • FantasyNest
  • Użytkownicy
  • Obserwuj
  • 14 postów
  • 8 Obserwujących

Wsio zleceń jest na mpcforum.

Napisany 22.01.2015 - 18:30

Estelmistt
  • Estelmistt
  • Użytkownicy
  • Obserwuj
  • 10 postów
  • 28 Obserwujących

Hm, ja siedziałam do tej pory głównie na dA, ale konkurencja tam jest powalająca... Słyszałam, że dobrym sposobem jest po prostu wysyłanie swojego portfolio do wydawnictw drogą mailową. Sama nie próbowałam, ale koleżanka twierdzi, że warto. Ponoć największy odzew jest w firmach skierowanych pod dzieciaki. Po sesji będę musiała wypróbować P:

Napisany 22.01.2015 - 20:07

Zielsko
  • Zielsko
  • Administratorzy
  • Obserwuj
  • 146 postów
  • 98 Obserwujących

Ja mam tą wygodę, że często do mnie ludzie sami piszą czy to przez dA, czy przez moją strone lub też facebook'a.
Ale generalnie, klientów dostarczyły mi udane projekty, a na moją stronę sprowadziły ich linki w stopce każdego projektu :)
Chociaż są tacy, którzy na stronie nie trafili, a znaleźli mnie na dA wpisując coś w tamtejszej wyszukiwarce, dlatego warto zwrócić uwagę na to jak opisujecie prace, jaki ma tytuł oraz tagi. Pamiętajcie, jakiś procent przeglądających to potencjalni klienci :)

Napisany 23.01.2015 - 00:44

LandA
  • LandA
  • Moderatorzy
  • Obserwuj
  • 0 postów
  • 0 Obserwujących

Witam, wiele osób również korzysta z goldenline. Można tam w łatwy sposób znaleźć fuchę lub nawet stałą pracę.
Pracodawca sam do nas pisze, przeważnie jest to posada w biurze ale trafiają się również takie w domu.

Sam korzystałem bodajże klika razy z tych ofert. Warto spróbować :)

link: http://www.goldenline.pl/

Napisany 10.04.2015 - 17:18

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników