Tytani

Brak komentarza 30 Kwietnia 2014 o godz. 16:44

Tytani

Komentarze 16

Miyotan
Miyotan 2 Września 2014 o godz. 16:01

Jak to co ja piszę uważasz za dziecinne to bój się Boga co z osobami, które piszą dosłownie bez ładu i składu.. Widzę, że nie dojdziemy do porozumienia, więc się odmeldowuję.

senmetsu
senmetsu 2 Września 2014 o godz. 15:35

Odpuść sobie, Twoje zachowanie jest co najmniej dziecinne. I sam się zastanawiam, czy widzisz swoje argumenty na ten temat. Widocznie masz masę czasu na to, by siedzieć tutaj, i wygłaszać swoje zażalenia które i tak nikogo nie obchodzą. Idź, i nakaż każdemu artyście żeby rysowali tylko to co Ty uważasz za stosowne, i broń boże im rysować coś z mangi bo naruszą Twoją frajdę z oglądania anime. Oświecę Cię, skoro z własnej woli nie czytasz danej mangi to nie masz co narzekać na spoilery. To była Twoja decyzja i dostosuj się do tego, bo nikt rysujący nie dostosuje się do Ciebie. Nie byłem pierwszy, ani nie będę ostatni który narysuje coś, co nazywasz spoilerem. A taka wymiana sprzecznych argumentów na temat mang/anime jest śmieszna i uważam to za stratę czasu. Masz chęć i czas na sprzeczki to załatw to w inny sposób, a najlepiej zrobisz jak przemyślisz sobie cel i swoje nastawienie na ten temat.

Miyotan
Miyotan 2 Września 2014 o godz. 00:23

Nie wiem czy widzisz co piszesz... Gdybym miała oglądać każde anime jakie mi sie podoba to bym czytała po 100 mang na raz. Bo mangi dłuższe od serii TV, bo wolniej się je ogarnia. To nie jest wykonalne. Poza tym mam pełne prawo się 'czepiać', słowo "spoiler" przecież od czegoś powstało. Powiedz całemu światu że skoro nie czytali mangi / nie oglądali jakiejś serii jeszcze i znajdą coś, co zdradzi im fabułę danego tytułu, to nie mają co narzekać na spoilery, bo sami mogli to poczytać/obejrzeć.

TheAndiks
TheAndiks 1 Września 2014 o godz. 21:16

Mogłaś poczytać, mogłaś ale tego nie zrobiłaś więc nie możesz sie czepiać że spoilery itp. Jakoś nie widze nikogo innego kto sie czepia. Poza tym napisałaś że czytasz tylko mangi które Cie interesują, skoro oglądasz anime i interesuje Cie to czemu nie czytasz mangi?

Miyotan
Miyotan 1 Września 2014 o godz. 20:56

Pier*oleniem mogę nazwać Twoje stwierdzenie, bo z takim myśleniem wychodzi, że powinnam czytać mangę każdego anime jakie oglądam.

TheAndiks
TheAndiks 1 Września 2014 o godz. 20:43

Oglądasz anime tak? To równie dobrze możesz poczytać mange. Przepraszam ale takie pie*dolenie wkurza.

Miyotan
Miyotan 1 Września 2014 o godz. 19:57

Wiesz, "nie chce sie czytać" to brzmi tak jakbym miała czytać każdą mangę, która aktualnie wychodzi. Mang jest PIERDYLIARD i czytam te, które mnie interesują, nie będę brać się za coś, co mnie nie interesuje, tylko dlatego, że ktoś bardzo kulturalny walnął spoilera na stronę, na której nie da się ich oznaczyć. Może i być zabawne, ale moim zdaniem taka osoba, która świadomie wstawia rysunek ze spoilerem nie liczy się z tym, że może zepsuć ludziom oglądającym dane anime zabawę.

senmetsu
senmetsu 1 Września 2014 o godz. 18:54

Nikt już nie patrzy na kaprysy osoby której nie chce się czytać czegoś co jest już od bardzo dawna, ''spoilery'' są wszędzie a jeszcze większe na oficjalnych stronach na temat SnK. ''Dać zakaz na walenie spoilerami'' To jest zabawne. I na pewno pisząc takie komentarze niczego nie uzyskasz, każdy rysuje to co chce i ja przy tym zostanę, tyle z tej rozmowy.

Miyotan
Miyotan 1 Września 2014 o godz. 18:06

Nie mam zamiaru. Powinno dać się jakiś zakaz na walenie spoilerami na rysunkach, nawet, jeśli to nie strona mangowa.

senmetsu
senmetsu 1 Września 2014 o godz. 12:20

No to zacznij.

Wyświetleń: 2 774