• Dla zielaka
    Daj mi admina Daj mi admina Daj mi admina Daj mi admina Daj mi admina Daj mi admina Daj mi admina Daj mi admina Daj mi admina Daj mi admina Daj mi admina Daj mi admina Daj mi admina Daj mi admina Daj mi admina Daj m... Czytaj dalej »
  • Czemu nie mnie ci kochać przyszło czarna orchideo. Być dla ciebie grzesznikiem to pokusa nie do zbycia. Sprawić by twe oczy patrzyły tylko na moje ciało celem krętym. Tak dobrze nam się razem cieszyło kolorową chwilą . Lecz tobie było ciągle zbyt mało, za... Czytaj dalej »
  • Odepchnął ją, upadła na ziemię. - Odsuń się i nie wtrącaj. Rzekł ozięble w jej stronę po czym się odwrócił czekając na wroga. Jego zachowanie zirytowało dziewczynę. Zaciskając pięści krzyknęła w jego stronę. - Dlaczego nie pozwalasz mi walczyć?! J... Czytaj dalej »
  • Stali na przeciw siebie dłuższy już czas, nie wiedząc co rzec mają. Po chwili krótkiej od momentu wybicia dwunastej młodzieniec zacisną swe blade wargi i gdy już miał cisnąć słowami jakimiś, odezwała się młoda panna: - Nic nie mów, nic nie m&oac... Czytaj dalej »
  • Wolne przemyślenia, w formie czegoś takiego. Spisane na kolanie podczas jazdy pociagiem + dopracowane w domu Czuję jakbym płynął jak kropla krwi. Nurtem nadanym mi przez żyły, Roznosząc tlen po organiźmie, w którym żyję. Czuję jakbym był uwięzio... Czytaj dalej »
  • - Czujesz to? - Co takiego mam czuć? - Smutek wypływający z ludzkich serc, ich chciwość i złość które zalewają świat. - Ah, to. Tak czuje te bezwstydne emocje. Zapachem przypominają zgniłe owoce. Duszno.  Czytaj dalej »